فیلمین

راهنمای خرید از محصولات شرکت تصویر گستر پاسارگاد

 

کلمه عبور 5 حرفی ارسال شده به شماره همراه یا ایمیل شما چه کاربردی دارد؟

در صورتی که شما اولین بار است که از سایت عصر آپلود استفاده می کنید، در هنگام خرید از شما شماره همراه یا ایمیل برای خرید خواسته می شود و پس از ارسال اطلاعات توسط شما، سایت برای شما کلمه عبوری 5 حرفی ارسال می کند که با آن می توانید به کلیه پرداخت ها و فایل های خریداری شده خود در هر زمان و مکانی توسط وبسایت عصر آپلود دسترسی داشته باشید.

برای ورود به سایت می توانید از آدرس زیر استفاده نمایید:

برای ورود اینجا کلیک کنید 

 

در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شده است اما فایل در صفحه خریداری شده ها وجود ندارد باید چه کار کنید؟

در صورتی که شما مبلغ را پرداخت کرده اید و فایل مورد نظر در قسمت خریداری شده ها وجود ندارد، این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی از جمله قطعی اینترنت شما یا عدم ارسال صحیح اطلاعات از سایت بانک به سایت ما به هر دلیلی ایجاد شده باشد.

در این مورد برای اطمینان شما در صفحه پرداخت ها امکان ارسال مجدد درخواست وجود دارد که با رفتن به صفحه پرداخت ها و کلیک بر روی ارسال مجدد درخواست از آن می توانید استفاده نمایید.

این امکان به این شکل عمل می نماید که سامانه به صورت خودکار مجددا از سایت بانک صحت و اعتبار واریز شما را پرس و جو می کند و در صورتی که پرداخت شما به درستی انجام شده باشد سامانه به صورت خودکار شما را به صفحه خریداری شده ها منتقل می کند و فایل شما قابل دانلود خواهد بود.

در صورتی که با کلیک بر روی ارسال مجدد درخواست با پیغام “پرداخت با موفقیت انجام نشده است” مواجه شدید،پرداخت شما توسط بانک مجددا تایید نشده است و می توانید مطمئن باشید که در صورتی که وجه شما از حسابتان کسر شده است مجددا به حسابتان به صورت خودکار توسط بانک باز خواهد گشت و به این شکل هیچ نگرانی از وجه واریزی خود نخواهید داشت.

اگر کلمه عبور 5 حرفی را دریافت نکرده اید باید چه کار کنید؟

اگر شما کلمه عبوری برای ورود به سایت دریافت نکرده اید.در صورتی که ایمیل یا شماره همراه خود را اشتباه وارد کرده باشید مسئولیت آن برعهده خودتان است. اما اگر به هر دلیل دیگری پیامک یا ایمیل ما به شما ارسال نشده باشد.می توانید از طریق صفحه فراموشی رمز عبور مجددا کلمه عبور جدیدی دریافت نمایید:

فراموشی رمز عبور

فایل به طور کامل دانلود نمی شود و هنگام دانلود قطع و وصل می شود! در این موارد باید چه کار کنید؟

عصر آپلود قبل از اینکه یک فروشگاه فایل باشد همان طور که از اسم آن مشخص است، مرکزی برای آپلود و دانلود فایل است و تخصص ما دانلود صحیح فایل با حداکثر سرعت اینترنت شماست.

حتی یکی از دلایل اصلی که شرکت های صاحب آثار فرهنگی فروش را به ما واگذار می کنند، این تخصص ماست و ما همواره اینکار را به نحو احسنت انجام می دهیم.

بنابراین مطمئن باشید در صورت مواجهه با این موارد مشکل مربوط به اینترنت شما یا نرم افزارهایی است که از آن برای دانلود استفاده می کنید. لطفا از نرم افزارهای دانلودی که قابلیت “ادامه دانلود یا resume” دارند برای دانلود فایل استفاده نمایید.

فایل دانلود شده را نتوانستید اجرا کنید و نمی دانید چه کار کنید!؟

کلیه فایل های فروشگاه عصر آپلود توسط صاحب اثر آن در اختیار ما قرار می گیرد و ما دخل و تصرفی در فایل ایجاد نمی کنیم جز اینکه سامانه ای برای فروش آن ایجاد کرده ایم.
منتهی شما از اجرای این فایل می توانید مطمئن باشید و تنها کافی است از نرم افزار مناسب برای اجرای آن استفاده کنید.
ما از شرکت های صاحب اثر می خواهیم که فایل هایی که در اختیار شما قرار می گیرد در کلیه Device ها قابل اجرا باشد و حتما به این شکل ارائه می شود.
در صورت خرید فیلم در کامپیوتر از نرم افزار VLC استفاده کنید و در گوشی از نرم افزار MX Player بهره ببرید.
در صورتی که پیش خرید انجام داده اید و فایل دارای کلمه عبور بوده و نمی توانید فایل را باز کنید لطفا با با تلگرام @srmweb یا ایمیل upera.co@gmail.com تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که کلمه عبور فایل نیز توسط شرکت صاحب اثر ایجاد شده است و عصر آپلود دخل و تصرفی در آن ندارد.

در صورتی که از خرید خود ناراضی هستید، می توانید وجه خود را بازپس بگیرید؟

بله – ما در سامانه ای که ایجاد کرده ایم می توانیم خریدها و دانلودهای شما را در صورت نیاز رصد کنیم.
اگر شما خرید کردید و به هر دلیلی فایل خود را دانلود نکرده باشید در صورت اعلام شما می توانیم وجه شما را پس از بررسی به شما برگردانیم.
برای این منظور با تلگرام @srmwebیا ایمیل upera.co@gmail.com تماس بگیرید و با ارائه شماره همراه یا ایمیل درخواست کنسل کردن خرید کنید.

شماره پشتیبانی(ساعات اداری): 09059128195

سوالات دیگر

ما سعی کرده ایم از طریق ساخت امکانات لازم و پیامک و منشی تلفنی خودکار نیاز شما به پشتیبانی را از بین ببریم.
اما اگر باز هم سوالی دارید که در اینجا به آن پرداخته نشده است. لطفا با تلگرام @srmweb یا ایمیل upera.co@gmail.com در ارتباط باشید

راهنما و پشتیبانی شرکت سلام سینما

در صورت نیاز از طریق یکی از روش‌های زیر با پشتیبانی تماس بگیرید

۱. ارسال ایمیل به آدرس info@salamcinama.ir

۲. ارسال پیام به آدرس تلگرام salamcinema_help

۳. تماس با شماره تلفن 02188394219